Хто і про що розповість на PechaKucha Night «EduKids: чому, де і як навчати дітей?»

Роксолана Левицька. Автор і директор проекту «STEM school «Brains&Hands». Керівник STEM Campus у технологічному ліцеї “Ліко”. Спеціаліст із ТРИЗ-педагогіки та ейдетики. Директор благодійного фонду «Янголи Освіти». Мама дитини-хоумскулера.

STEM, стартапи та профорієнтація: що важливо знати та вміти сучасним дітям у мінливому світі. Погляд спеціаліста, мами та викладача-тьютора на проблеми інженерно-технічної освіти наших дітей.

Наталія Табачин. Засновник та координатор проекту Nravo kids, співза��новник проекту EdPro.com.ua, мама хлопців-двійнят.

Хочеш, щоб діти вчились цікаво? Запитай мене, як! Як зробити навчання дітей цікавим за допомогою розвиваючих ігор та навчальних програм для мультимедійного обладнання.

Анастасія Кислинська. Організатор проекту «Спільношкола ідей та дій»інноваційної школи для дітей 6-14 років.

Навчатись у світі, що ускладнюється. Спільношкола. SCRUM 5 keys. Чому і як навчаються діти у школі нового формату? Багато хто знає, як працює застаріла школа. Всі розуміють, що школа повинна підготувати дітей до життя у сучасному світі. Але як має для цього діяти школа? Я розповім про практику дії інноваційного освітнього середовища: принципи, цілі та ключовий метод SCRUM 5 Keys, який допомагає дітям опанувати вміння сучасної людини в сучасному світі.

Ольга Ільюхіна. Мама двох дівчат і маркетолог з 17-річним досвідом, маркетинг-консультант для власників малого та середнього бізнесу, тренер програм з розвитку жіночого підприємництва, автор дитячих освітньо-розважальних проектів «Боброквест» і «Здорове харчування для дітей».

Edutainment в Україні: від “боброквестів” до здорового харчування для дітей. Як задум мами і волонтерська ініціатива перетворюється на робочий проект. Про розвиток і модифікацію проекту: від замовників-батьків і вчителів до замовників-компаній, про залучення Нацполіції і Міністерства охорони здоров’я, про просування ідей здорового способу життя, про залучення волонтерів і партнерів. Як за 2 місяці пройти від ідеї до першого заходу.

Сергій Біденко. Голова Асоціації нової економічної освіти, продюсер освітніх проектів, автор бізнес-книг для підлітків та батьків.

Підприємництво: виховати неможливо навчити. Про те, як допомогти підлітку стати підприємцем та знайти справу свого життя.

Микола Дориченко. CEO Першої дитячої школи підприємництва та лідерства MBA Kids, 12 років досвіду в бізнес-освіті, батько трьох дітей.

Бізнес-освіта для дітей: модний тренд чи корисна можливість? Я розповім про те, що таке бізнес-освіта для сучасних дітей, що роблять на цих заняттях діти і чим ці заняття можуть бути корисні вашій дитині. Крім того, обов’язково поділюся досвідом, яких результатів досягають діти, займаючись тим, що їм подобається.

Ольга Жигмановська. Сертифікований тьютор і тренер International Academy of Tutoring; професійний сертифікований коуч за версією ECF, ICF; виконавчий директор Приватної школи «Афіни»; мама хоумскулера-випускника.

Мої пригоди на просторах освіти, або цікава історія мами випускника. Основні тези доповіді: мета освіти; форми навчання; дитина — це людина, не зобов’язана бути схожою на батьків і прийшла в цей світ не для того, щоб відповідати нашим очікуванням; батьки і організація освітнього простору; школа майбутнього; чи можливе існування екосистеми: “система освіти — дитина — батьки” поза основами і цінностями суспільства.

Надія Андрущенко. Співзасновниця освітньо-технологічного майданчика для дітей віком 5-12 років Kid’IT (kidit.com.ua), координаторка першої в світі номінації на найкращу комп’ютерну гру, розроблену дітьми 5-10 років Indie Prize «Kids League». Випускниця міжнародної програми “Education for Science and Math – STEM Framework”  MASHAV від Міністерства закордонних справ Ізраїлю. Увійшла до рейтингу ТОП-100 успішних жінок “KIDS Industrial” від журналу WOMAN Ukraine.

Створювати технологічні продукти, бути громадянином світу — і це з 5 років?!  Від мрії до реалізації3 роки. Поговоримо про: першу в історії ігрової індустрії міжнародну номінацію Indie Prize KIDS League на найкращу розроблену гру дітьми 5-10 років; визнання продуктів українських дітей на міжнародному рівні; те, як це змінює життя дітей, як приходить розуміння, що кордонів не існує; як починаються трансформації у технологічному світі з 5 років?

Марія Башлик. Директор Лабораторії наукових розваг «Весела наука», методист STEM-освіти в «Інвентор Скул», співавтор настільних наукових ігор «Quest-Lab». Психолог за освітою, понад 7 років розробляє пізнавальні програми у різних форматах: експериментал��ні шоу, наукові гуртки, тематичні табори, пізнавальні квести тощо. Має 3-х синів.

Про що ми не домовилися під час освітніх реформ. Міркування про засадничі принципи ідеальної школи: чому і як ми воліємо вчити та що про це думають діти.

Ірина Зарецька-Котруце. Засновниця англомовного освітнього табору DEC Camp і його головний ідейний натхненник. 10 років навчалася в зарубіжних ВНЗ на різних програмах (в Німеччині, США, Франції, Австрії, Іспанії), а останні 10 років розвиває проект DEC Camp в Україні. Протягом цього часу табір перетворився з суто мовного в простір для здорового розвитку, формування життєвих компетенцій і самореалізації кожної особистості.

Як навчити дітей змінювати світ, починаючи з себе?  Ірина розповість про 15 найяскравіших дитячих проектів про сталий розвиток України, які були створені дітьми у віці 10-16 років в рамках програми «ChangeMakers» влітку 2017 роки (усього 47 проектів за літо). Перед дітьми стояла мета запропонувати локальне рішення для однієї з обраних глобальних проблем в рамках «Цілей сталого розвитку ООН 2020». Як можливо створити соціальну ініціативу всього за 12 днів однієї літньої зміни в таборі і які життєві компетенції 21-го століття можна натренувати за такий період.