Хто і про що розповість на PechaKuchaNight “Мандруй і драйвуй”

Наталія Корж, копірайтер та фанат подорожей різноманітних форматів, відвідала 14 країн.

#100eurochallenge Trip. 3 країни, 4 дні, 100 Євро на всі витрати.

Вєра Щербакова, піарниця мережі кінотеатрів “Планета Кіно”, прихильниця самостійних подорожей.

Подорожі удвох, або Як не перетворити медовий місяць на пекло. Про те, як організувати свій день, знаходити справки удвох та окремо.

Катерина Єгорова, ідейна натхненниця проекту Girls Travel Solo, відвідала 17 країн, подорожує у форматі budget & slow travelling.

Couchsurfing: як знайти ідеального хоста та жить довго і безкоштовно? Мій досвід 30-денної соло-подорожі Італією за допомогою Couchsurfing. 10 рекомендацій, як знайти ідеального хоста і жити довго і безкоштовно — від заповнення свого профілю до написання запиту на проживання. Основні плюси і мінуси сервісу. Кумедні історії з життя з місцевими.

Світлана Бовкун, продюсер Maker Faire Ukraine, співорганізатор Maker Hub, community builder, консультант.

Тисяча і один мейкерспейс як спосіб подорожувати. Що хорошого в подорожах з певною лінією. Чому мені не набридає дивитися на нові і нові мейкерспейси (майстерні) з однаковою ідеєю і що я можу дізнатися там про країну і місто.

Фрол Харько, спеціаліст із щастя 🙂

Do More. Про те, як подорожі змінюють життя та створюють СЕЙЧАСтье.

Сергій Місюра, поєднує офісну роботу з хобі  — організацією подорожей, відвідав 40 країн.

Екстрим у моїх подорожах. Я розповім про 19 видів екстриму та один вид антиекстриму, що зустрічаються у моїх подорожах.

Анастасія Стеценко. Працює в HR, подорожувала Європою та Азією з друзями та поодинці. Вірить що одиночні подорожі є найбільш дієвим засобом пізнати себе та світ.

Немає причин не подорожувати соло. У мене був чіткий план: купити рюкзак, квиток в один кінець і приземлитись в Бангкоку. Куди далі і як довго це триватиме, в плані вказано не було. 111 азіатських днів я та мій рюкзак їздили по Таїланду, Малайзії та Сінгапуру. Ця подорож була дивовижною, лякаючою, радісною, болісною, надихаючою, — але вона була на 100 % моєю, бо я була в ній сама. І моя розповідь — про причини з яких, ви теж маєте поїхати кудись соло.

Наталія Нікітенко, web-розробник в Mustard Labs, мама трирічної дитини і людина, яканайбільше боїться, коли щось іде не за планом.

Світлий і темний бік подорожей з дитиною. Чесно про подорожі з маленькою дитиною, включаючи ті моменти, які ви не зустрінете у красивих інстаграмах.

Максим Терещенко, керівник ІТ-проектів, завзятий мандрівник, відвідав понад 40 країн, у поїздках намагається поєднати точний розрахунок  з експромтом.

Навколо Ірану поодинці, за три тижні і 900 $. У лютому цього року я звільнився з роботи, зібрав рюкзак і відправився в Іран, в найдовшу і найцікавішу одиночну подорож свого життя. Я спеціально особливо нічого не планував, щоб посилити «занурення» в цю унікальну країну. В результаті, за три тижні і 900 $ я проїхав всю країну з Півночі на Південь, і з Півдня на Північний Захід. Штовхався в пробках Тегерану, пив чай на стародавньому ринку Кашана, брав участь в демонстрації в Ісфахані, зустрічав світанок на древніх дахах Язда, ночував у напівпокинутому селі в пустелі, катався на вейку в мангрових лісах на острові в Перській Затоці і багато-багато іншого. І скрізь мене оточували прекрасні гостинні люди, кожен день приносив нові емоції і несподіванки. На цій зустрічі я хочу поділитися з вами найглибшими і найбільш яскравими враженнями про цю поїздку.

Ольга Тростянчук, самостійно об’їздила багато країн, готова заради хорошого концерту заночувати на німецькому вокзалі або їхати автостопом через нічну Італію.

Двотижнева подорож на інвалідному візку маршрутом Франція-Канада-США-Канада. Поділюся досвідом того, як, зламавши ногу, не сумувати і повертати квитки, а продумати і організувати свою відпустку на візку. Які місця доступні в Парижі для інвалідів, де знижки / безкоштовно, як побачити максимальну кількість цікавинок. Як організувати свої перельоти і особливий догляд. Що можна побачити в Торонто, скільки локацій д��я людей на візках є на Ніагарському водоспаді і на які взагалі не варто витрачати час. Чикаго і Детройт  — що подивитися там на колесах і наскільки в Детройті небезпечно (насправді — ні, при правильному поводженні). Яка країна найбільш продумана для людей з обмеженими можливостями, а які авіалінії виявилися безладними (спойлер — португальські).