Хто і про що розповість на PechaKuchaNight “Do What You Love”

Володимир Дегтярьов. Піарник, директор PR-агенції Newsfront, автор онлайн-курсів “Усвідомлене життя” і “Особистий бренд”, засновник Kyiv Running Tours і Zahmarny.com.

Дизайнер свого життя

Як визначити «альтернативні» кар’єри, перетворити хобі на бізнес, дозволити собі змінити кар’єру або робочу сферу — на своїх прикладах (проекти Kyiv Running Tours, бігові табори Zahmarny, подкаст “Другий подих”, онлайн-курси “Усвідомленість” і “Особистий бренд”), на прикладах клієнтів і друзів, з домішкою теорії (ABZ концепція кар’єри від засновника LinkedIn і вправа Шляхи Одисея від Білла Бернетта і Дейва Еванса, викладачів курсу Design Your Life).

Поліна Башкіна. Досвідчений PR-спеціаліст та маркетолог, засновниця проекту “12 місяців. Рік смислу”, засновниця швейного коворкінгу та курсів шиття “Шить легко”

«12 місяців. Рік смислу».

Як змінити своє життя і почати жити осмислено.

Алла Кошляк. Теле- та радіоведуча, 10 років у журналістиці.

Розповідати історії про українських підприємців — це круто.

Про проект «Бізнес-план», який я з командою знімаю для «Настоящее время» і Hromadske.ua, а також радіошоу «Власники» на aristocrats.fm, завдяки якому він став можливий. Про те, як важливо не забувати про свою ідею, навіть якщо її десять разів відхилили. Про те, як навчаєшся керувати колективом, знаходити компроміси, розбиратися в технічних деталях, яких ніколи не знав. І що найважливіше — про те, скільки навколо крутих людей роблять круті речі. І чому я вважаю таким важливим розповідати про це світу.

Лєра Польська. Жіночий фотограф.

[не]жіноча справа: чи може фотограф зробити світ кращим?

Як горіти, світити і запалювати з 17-кілограмовим рюкзаком за плечима. Як бути фотографом на трьох континентах. І при цьому залишатися жінкою.

Ольга Сафіна. Керує комунікаціями та подіями UNIT CITY, 2016-2017 — арт-директор ВДНГ, у минулому арт-директор Часопису та Fedoriv Hub.

Нехай тут буде цікаво, або Як зробити майданчик актуальним.

Чому одні проекти залучають багато уваги і викликають бажання бути причетними до їх розвитку, а інші не витримують конкуренції незважаючи на велику кількість заходів? Як зробити з локації точку кипіння і об’єднати однодумців. Чому успіх визначає команда, а не концепція. Навіщо це потрібно робити і чому потім складно зупинитися.

Ірина Мартімянова. Займається організацією подорожей. У минулому HR директор з 8-річним досвідом у ІТ сфері.

You Only Live Once

Моя історія пошуку стану задоволення і сенсу від діяльності. Поза IT є життя 🙂

Павло Бестужев. Спеціаліст з маркетингу та комунікацій, графічий дизайнер, 15 років досвіду в маркетингу, рекламі та управлінні проектами.

Дизайн-мислення в житті: пошуки натхнення.

Покажу на власному прикладі, як можна використовувати принципи дизайн-мислення у виборі стратегії професійної діяльності. Розповім про важливість експериментального підходу і пошук натхнення для реалізації своїх цілей.

Вікторія Наливайко. HRM компанії Admixer.

Робота мрії.

Моя розповідь буде про те, як знайти внутрішні сили завжди йти на роботу усміхненою. Як стати енерджайзером свого життя та прикладом для інших. Вміти встигати все і навіть більше.

Надія Андрущенко. CEO та співзасновниця освітньо-технологічного майданчика для дітей віком 5-9 років KidIT.

Історія викликів, злетів та падінь, або Як рухатись уперед попри все.

Історія яка розпочалася 2,5 роки тому, про виклики, труднощі, моменти падіння і злетів  освітньо-технологічного майданчика KID`IT. Декілька практичних кейсів про найскладніші моменти у житті компанії і головне запитання: Як вижити?! Що допомогло нам пам’ятати свій курс і не зійти з нього?

Діма Гадомський. CEO Axon Partners, адвокат

Професія правника в галузі розробки і використання програм для ЕОМ та автоматизованих інформаційних систем крізь призму сучасних суспільно-економічних трансформацій: інтегративний, парадигмальний, компетентнісний та аксіологічний аспекти.

Про юристів 🙂